Пашинський втік від журналістів та активістів

  24 Березня, 2016 16:33
  Скандальний нардеп нахамив журналісту та втік від активістів, які звинувачували його в рейдерстві.

  Сьогодні після круглого столу на тему "Наслідки терактів в Брюсселі для Європи і України" його учасник нардеп Сергій Пашинський не виявив бажання спілкуватися з журналістами та активістами.

  Пашинський буквально втік після питання кореспондента UA1 про те, що він як голова комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони буде робити для протидії тероризму. Окрім того, біля виходу Пашинського чекали й активісти, які звинувачували його в організації рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ". Однак біля них він теж не затримався і швидко поїхав у супроводі машини поліції охорони.  "Наскільки ми знаємо, цими захватами і безчинством керує пан Пашинський. Навіть депутат від Житомирщини Розенблат заявив, що керує рейдерством Пашинський. Тому ми ходимо і питаємо, коли це закінчиться, тому що 2000 працівників уже п’ятий місяць не працюють. Ми шукаємо справедливості, бо ніхто нас не слухає, ніхто нам помагати не хоче" – каже один із активістів.

  Сам Пашинський на ходу сказав, що "обов’язково розбереться", хоча активісти мало йняли йому віри.  

  Додамо також, що днями Сергія Пашинського помітили на курорті у фешенебельному готелі в Дубаї (ОАЕ). Номер у 5-зірковому готелі коштує близько 130 тисяч гривень на тиждень без урахування перельоту. Це в той час, коли нардепи мають працювати з виборцями на округах.

  Як повідомлялось, Пашинський хоче, щоб військовим платили менше. Він запропонував не підтримувати ідею збільшення грошових надбавок військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом.

  Теги : сергій пашинський активісти «ЖЛ» рейдерство Житомирська кондитерська фабрика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів