Пашинський вдається до послуг аферистів у конфлікті з "ЖЛ"

  8 Сiчня, 2016 16:59
  В Інтернеті поширюється відео, у якому пособник нардепа Лещинський намагається невимушено виконати свою роль "обличчя для телевізора".

  У середу, 6 січня, у мережі Інтернет з’явилося відео, на якому Юрій Лещинський, людина, причетна до спроб рейдерського захоплення житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", звертається до акціонерів та робітників цього підприємства.

  Відеозвернення поширене прес-службою фіктивного ЗАТ "Житомирські ласощі".

  Під час запису Лещинський звинувачує у рейдерстві нинішніх власників ТДВ "ЖЛ". Однак на доказ неправомірності дій останніх приводить лиш роздрукований на принтері папір без жодних печаток чи захисних водяних знаків.

  Однак це не єдине запитання, яке може виникнути в процесі перегляду. Зокрема, дивує, що Лещинський читає явно чужий текст з монітору і нерозуміння ним написаного є досить помітним. Насторожує також, чому людина, яка настільки переконана у власній правоті, ігнорує можливість вирішити питання власності, що виникли, у судовому порядку. Натомість користується послугами кримінальних елементів, на зразок молодих осіб, причетних до збройного нападу на підприємство перед новорічними святами.

  На фоні причетності пана Лещинського до цієї спроби рейдерського захоплення особливо цинічно звучать такі його слова: "Знаходження сторонніх осіб на території підприємства призвело б до загрози здоров'ю, життю всіх, хто там знаходиться, а також городян".

  Стурбованість псевдовласника здоров’ям своїх робітників виглядає дещо дивною, якщо взяти до уваги, що на момент її висловлення Лещинський перебував у США, а відеозвернення було записане за допомогою мережі Skype. Усі наведені факти підтверджують поширювану в пресі раніше інформацію про залежність Лещинського від народного депутата Сергія Пашинського та виконання на замовлення нардепа ролі своєрідного "обличчя для телевізора" у конфлікті, що виник навколо житомирської кондфабрики.

  Нагадаємо, колишній акціонер ЗАТ "Житомирські ласощі" Юрій Лещинський наразі підозрюється за двома статтями Кримінального кодексу України: фіктивне підприємництво (ч. 2 ст. 205 КК) та протидія законній господарській діяльності (ч. 3 ст. 206 КК). Сукупність покарання за цими двома статтями – від 5 до 10 років.

  Лещинський виступає публічним ініціатором створення і діяльності неіснуючого ЗАТ "Житомирські ласощі", яке протизаконним шляхом намагається заволодіти цілісним майновим комплексом в Житомирі, що належить реально існуючому підприємству ТДВ "ЖЛ".

  Теги : сергій пашинський рейдерське захоплення «ЖЛ» Юрій Лещинський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів