Пашинський розповсюджує брехню про своїх "тітушок" у Житомирі

  3 Сiчня, 2016 15:40
  Зараз іде намагання перекинути відповідальність за бандитів на реальне керівництво житомирської фабрики "ЖЛ", яке саме ж і потерпає від силового захоплення.
  Тітушки Пашинського на території фабрики
  Тітушки Пашинського на території фабрики "ЖЛ" ховають обличчя

  Наближені до нардепа Пашинського ЗМІ продовжують підмінювати поняття, викривлено подаючи інформацію про захоплення озброєними "тітушками" житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ".

  Так, сайт Сensor.net опублікував новину від імені прес-служби фіктивного ЗАТ "Житомирські ласощі" про погром фабрики бандитами, яких нібито найняло нинішнє керівництво, бо "хоче вернути собі підприємство". (Нагадаємо, саме цю форму власності ЗАТ, яку мала фабрика до 2010 року, зараз намагаються відновити у рейдерський спосіб за допомогою незаконних судових рішень).

  Проте насправді зараз відбувається рейдерська атака на фабрику саме з іншої сторони, яка і найняла бандитів для силового захоплення. У реального керівництва є докази, що цією стороною керує нардеп Сергій Пашинський, про що неодноразово повідомлялось. Усі докази передані до ГПУ та НАБУ, проте правоохоронці наразі бездіють та лише сприяють незаконним діям.

  Як передає наш кореспондент безпосередньо з місця події (який бачив, що насправді відбувалось), інформація, що "тітушками" керує нинішній власник фабрики Ігор Бойко і сам же нищить своє майно – брехня, розповсюджувана ЗМІ Пашинського.

  Як повідомлялось, саме за сприяння поліції підконтрольні нардепу Пашинському "тітушки" штурмують адмінбудівлю кондитерської фабрики "ЖЛ". Керівництво "ЖЛ" під час штурму фабрики 30 грудня забарикадувалося та витримало кілька атак "тітушок" в адміністративному корпусі підприємства, після чого зловмисники перекрили постачання будівлі електроенергією та водою. Бандити на фабриці мародерствували, грабуючи устаткування.

  Сьогодні працівникам фабрики "ЖЛ" вдалось вигнати тітушок з підприємства, які залишили після себе великі збитки. На цей момент працівники фабрики очікують чергового штурму озброєних "тітушок" і просять допомоги у президента, депутатів, МВС та СБУ.

  Ось що мародери залишили після себе

  Теги : сергій пашинський тітушки житомир рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів