Пашинський прикривається прізвищем Турчинова у рейдерстві житомирської кондитерської фабрики

  28 Грудня, 2015 14:33
  Сергій Пашинський, прикриваючись іменем глави РНБО Олександра Турчинова, шукає силову підтримку у відомствах для рейдерського захоплення житомирської кондфабрики.

  Народний депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський, який обвинувачується у рейдерських атаках на житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ", шукає підтримку своїм діям, прикриваючись прізвищем глави РНБО Турчинова. Про це заявляє прес-служба підприємства.

  З достовірних джерел керівництву житомирської кондфабрики стало відомо, що нардеп Пашинський чинить тиск на високопоставлених чиновників силових відомств з метою залучення їх до силової підтримки для здійснення захоплення ТДВ "ЖЛ". Для отримання сприяння нардеп посилається на вимогу Олександра Турчинова, голови Ради національної безпеки і оборони, який нібито поділяє його протизаконні дії, що не відповідає дійсності.

  Такий метод "прикриття" своїх рейдерських схем Пашинський активно використовує за власною ініціативою.

  "Просимо керівників і співробітників силових структур бути пильними у спілкуванні з шахраєм при владі та не вплутуватися в протизаконні схеми, ініційовані ним", – йдеться в офіційній заяві прес-служби підприємства.

  Нагадаємо, рейдерські атаки на житомирську кондитерську фабрику здійснюються вже понад місяць. Керівництво фабрики звинувачує у причетності до порушення закону народного депутата Пашинського, а також міністра юстиції Павла Петренка. Працівники підприємства оголосили бойкот і вимагають відновлення справедливості, проводячи акції протесту під стінами Мін'юсту.

  Теги : РНБО сергій пашинський Олександр Турчинов рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів