Пашинський перейшов у наступ: житомирську кондфабрику атаковано озброєними "тітушками"

  31 Грудня, 2015 14:59
  Наразі власника ТДВ "ЖЛ" Ігоря Бойка заблоковано в адміністративній будівлі. Міліція бездіє.

  Увечері 30 грудня близько 350 молодих людей у спортивній формі проникли на територію фабрики та заблокували керівництво ТДВ "ЖЛ" в адміністративній будівлі. Міліція та місцеві органи влади діють в інтересах нападників.

  Про це інформує прес-служба підприємства.

  Згідно з повідомленням, фабрика знаходиться в облозі, товарні запаси розграбовуються, виробництво зупинено на невідомий час.

  У зв’язку з цим менеджмент підприємства зробив заяву, у якій називає подібні дії рейдерським захопленням, роз’яснює підстави для визнання ситуації протиправною та закликає відповідні органи відреагувати належним чином.

   

  Як повідомлялося раніше, попри своєчасне повідомлення органів МВС про очікуваний напад, останніми не було вжито жодних заходів, спрямованих на його унеможливлення.

  Нагадаємо, спроби рейдерського захоплення ТДВ "ЖЛ" здійснюються з кінця листопада. Головним ініціатором зазначеної протизаконної діяльності керівництво фабрики називає народного депутата Сергія Пашинського ("Народний фронт"). Серед пособників реалізації – міністр юстиції Павло Петренко.

  Теги : сергій пашинський рейдерське захоплення «ЖЛ» ігор бойко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів