Пашинський хоче, щоб військовим платили менше

  24 Березня, 2016 12:19
  Псевдопатріот від НФ не бажає, аби військовослужбовцям збільшили грошове забезпечення на 200%. Яценюк його підтримує.
  Сергій Пашинський
  Фото з відкритих джерел
  Сергій Пашинський

  Нардеп від "Народного Фронту" Сергій Пашинський 23 березня подав до Верховної Ради проект постанови № 2389а/П, запропонувавши не підтримувати ідею збільшення грошових надбавок військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом.

  Відповідна інформація міститься на сайті Верховної Ради. Зазначається, що документ вже одержано в парламенті.

  Пашинський пропонує відхилити проект постанови про покращення грошового забезпечення мобілізованих, зареєстрованої за № 2389а 17 липня 2015 року. Автором постанови є лідер Радикальної партії Олег Ляшко та інші депутати.

  Проектом передбачалось рекомендувати Кабміну у місячний строк з дня набрання нею чинності терміново вирішити питання щодо збільшення на 200% місячного грошового забезпечення мобілізованих військовослужбовців.

  Однак уряд Яценюка ідею не підтримав. Головний аргумент – військовим і так достатньо пільг та грошей.

  У Кабміні зазначили, що вже встановлено:

  - винагороди військовослужбовцям за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи АТО у розмірі 100% місячного грошового забезпечення та додаткові винагороди за виконання окремих бойових завдань;

  - одноразову грошову допомогу мобілізованим у разі їх прийняття на військову службу за контрактом у розмірі 8-10 мінімальних заробітних плат.

  Крім того, за мобілізованими чи контрактниками зберігається середній заробіток на місці роботи.

  Тому Яценюк та Пашинський вважають, що цього захисникам України, які проливають кров на сході, достатньо, і на більше вони не повинні розраховувати.

  Постанова про 200%-ну надбавку була ще минулого літа доправлена до комітету з питань національної безпеки і оборони, головою якого є Пашинський. Спочатку вона понад 8 місяців пролежала в комітеті: до порядку денного комітету постанову включили лише 3 лютого, а негативний висновок було зроблено 16 березня.

   Тепер Пашинський хоче провести цю ганебну відмову через парламент.

  Теги : військовослужбовці військові сергій пашинський мобілізовані грошове забезпечення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів