Пашинський блокує роботу держреєстраторів у Житомирській області

  23 Грудня, 2015 10:04
  "Тітушки" за наказом нардепа "фільтрують" відвідувачів за повної бездіяльності поліції та Мін`юсту.

  На Житомирщині триває блокування роботи державних реєстраторів, спрямоване на унеможливлення виконання судового рішення Житомирського адмінсуду щодо поновлення у Державному реєстрі юридичних осіб Товариства з додатковою відповідальністю "ЖЛ", незаконно виключеного звідти раніше.

  Про це повідомляє кореспондент UA1.  Невідомі особи спортивної статури на вході до приміщення реєстраційної служби перевіряють документи у відвідувачів держреєстратора. Молодики відмовляються представлятися чи показувати документи, які б узаконювали їхні дії. Водночас, поводяться вони досить агресивно, зокрема, погрожують журналістам фізичною розправою.

  Такі своєрідні охоронці, вочевидь, не заважають самим реєстраторам, оскільки викликати поліцію ті відмовляються. Менеджмент фабрики "ЖЛ" стверджує, що тут має місце змова, а наказ про здійснення згаданих протиправних дій віддано народним депутатом Сергієм Пашинським ("Народний фронт").

  Задля з’ясування походження цих несподіваних "фільтрувальників" наш кореспондент звернувся до Мін`юсту. Однак ані директор департаменту державної реєстрації Сергій Бенедисюк, ані сам міністр Павло Петренко не ознайомлені з ситуацією, яка спостерігається на Житомирщині вже не перший день.

  Замість вжиття невідкладних заходів очільник Міністерства юстиції порадив журналістам звертатися до правоохоронних органів.

  Нагадаємо, конфлікт навколо житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" триває вже понад три тижні. Підприємство зазнає спроб рейдерського захоплення, яке, за словами керівництва фабрики, організоване народним депутатом Сергієм Пашинським.

  У кінці листопада ТДВ "ЖЛ" було незаконно виключено з Державного реєстру юридичних осіб. Наразі юристи фабрики, маючи на руках рішення Житомирського адмінсуду щодо поновлення у Держреєстрі, не можуть здійснити відповідну реєстраційну дію, оскільки їх доступ до державних реєстраторів області блокується невідомими особами. 

  Теги : Мін’юст Павло Петренко сергій пашинський тітушки реєстр Житомирщина Народний Фронт рейдерське захоплення «ЖЛ» Сергій Бенедисюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів