Пашинський почав захоплення ще одного підприємства

  8 Сiчня, 2016 14:49
  Підконтрольні нардепу від "Народного Фронту" політики та кримінальні авторитети за допомогою "тітушок" захоплюють кіровоградську сільгоспкомпанію "Асоціація "Південна".
  Фото: "Главком"

  В Кіровоградській області за допомогою "тітушок" і під прикриттям представників влади відбувається захоплення майна сільгоспкомпанії "Асоціація "Південна".

  Про це йдеться в розслідуванні "Обозревателя".

  Відзначається, що близько 100 озброєних людей в масках, у розпорядженні яких були вантажні автомобілі та трактори з причепами, у супроводі поліції та виконавчої служби, увірвалися на підприємство, розбили камери відеоспостереження, вилучили ключі від складських приміщень, телефони охоронців та почали вивозити майно компанії.

  Підкреслюється, що загарбники при цьому надали сумнівне рішення судді Приморського районного суду м. Одеси Тарасова А. В. у справі №522 / 26178/15 та постанову виконавчої служби від 04.01.2016 р (ВП №49751897), якими дозволявся арешт майна на приблизно 22 млн гривень з правом вивезення.

  Автори розслідування наводять схему, за якою діють рейдери.

  Сільгоспкомпанія зберігає свою продукцію на власних токах і невеликих елеваторних господарствах, розташованих в полях. Фізична особа подає позов до суду, згідно з яким с/г компанія закупила у компанії "А" матеріальних ресурсів на суму 22 млн, а ця фізособа нібито поручилася за цю компанію, і просить суд на підставі того, що с/г компанія не розрахувалася, накласти арешт на її продукцію з передачею компанії "А" на зберігання.

  Уточнюється, що під компанією "А" мається на увазі ТОВ "Новотект-інфо", яке, згідно ЄДР юридичних і фізичних осіб Мін'юсту, зареєстровано тільки в 2015 році зі статутним капіталом в 1 000 гривень.

  Наголошується, що вищевказаний позов був поданий 28 грудня, а вже 29 грудня суд виніс рішення.

  При цьому підкреслюється, попри те, що фізично і юридично атаковане підприємство знаходиться на території Кіровоградської області, а суд - в Одесі, він, тим не менше, відкрив провадження у справі на підставі місця реєстрації позивача, при цьому не вказуючи в судовому рішенні вказати дані його паспорта, який, до речі, за інформацією "Обозревателя", позивач отримав в той же день - 29 грудня 2015 року.

  Зазначається, що під час виконавчих дій державним виконавцем було складено акт опису та арешту майна, яке згодом було передано на відповідальне зберігання представнику ТОВ "Новотект-інфо" Підоренку Євгену Андрійовичу, після чого частина зазначеної продукції була вивезена в невідомому напрямку.

  Наголошується, що вилучення майна відбувалося в присутності інспектора поліції Бобринського РВВС. При цьому пізніше прибули автобуси зі спецназівцями - один з них розмістився біля бази товариства, а інший досі знаходиться на її території.

  Зауважується: невідомо, хто і за чиєю заявою дав наказ силовикам прибути на об'єкт, оскільки представники "Південної" з відповідним клопотанням в поліцію не зверталися.

  Зазначається, що за словами представників компанії, вартість вивезеної продукції вже майже вдвічі перевищує заявлену в рішенні суду суму і доходить до 50 мільйонів гривень.

  В той же час, представники компанії "Асоціація "Південна" заявляють: ні з фізособою, якій передані на зберігання ресурси, ні з ТОВ "Новотект-інфо" ніколи не контактували, що підтверджується даними бухгалтерського обліку товариства та довідкою Бобринецького відділення Долинської ОДПІ ГУ ДФС в Кіровоградській області про відсутність фактів реєстрації податкових накладних за операціями з ТОВ "Новотект-інфо. Крім того, представники підприємства запевняють, що не знали про позов з виконавчим провадженням, з чого випливає, що всі документи, які були направлені суд в якості доказів наявності боргу є фіктивними.

  Разом з тим, авторам розслідування вдалося дізнатися головних дійових осіб захоплення:

  • Олексій Савченко - чинний депутат Верховної Ради,  "своя людина" в системі МВС - до початку політичної діяльності був заступником начальника головного управління МВС України в Києві;
  • Веніамін Лебедєв (він же - Веня, як його іменують в певних колах) - у недавньому минулому кандидат у депутати Київради від партії Омельченко. Лебедєва та Олексія Савченко пов'язує належність до "Авант-Банку", де, за даними ЗМІ, вони разом провернули чимало схем з відмивання грошей;
  • Сергій і Денис Руденки (вони ж - "Рудеші") відомі в регіоні кримінальні авторитети.

  При цьому наголошується, що покриває цю злочинну діяльність екс-заступник глави АП Сергій Пашинський.

  Теги : суд Адміністрація Президента Одеса поліція сергій пашинський Кіровоградська область Народний Фронт народний депутат майно судовий позов рейдерське захоплення
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів