Оточення Авакова отримало право на розробку цінних родовищ

  9 Червня, 2016 10:53
  Оточенню глави МВС поки не вдалося зайти на родовища нафти і газу на Полтавщині. Облрада зняла з порядку денного питання про виділення в обхід аукціону восьми площ ТОВ "Ангро інвест".
  Арсен Аваков
  Арсен Аваков

  Держгеонадра та обласні ради за останні півроку надали дозволи на дослідно-промислову розробку низки родовищ корисних копалин пов’язаним фірмам, пишуть "Наші гроші".

  Зокрема, доступи до родовища літію в Кіровоградській області, урану в Миколаївській області, нафти і газу в Харківській області отримали фірми, де є співзасновником мешканець Полтави Роман Дружбін.

  Також у травні Київський апеляційний адмінсуд зобов’язав Держекоінспекцію затвердити компанії "Ангро Інвест" екологічні картки на 8 ділянок, що відкриває бізнесменам доступ до нафти і газу на Полтавщині.

  Журналісти з'ясували, що Дружбін – це екс-бізнес-партнер по ТОВ "Центральна нафтогазотранспортна компанія" Олександра Павлюченка, якого в ЗМІ вже прозвали кримінальним "авторитетом" на прізвисько Саша Браслєт.

  Зараз Павлюченко працює помічником нардепа з "Народного фронту" Ігоря Котвицького, який є давнім бізнес-соратником глави МВС Арсена Авакова.

  Котвицький відомий виведенням минулого року 40 млн доларів, які раніше належали ТОВ "Крим Петролеум Компані", що займалась добуванням газу в Криму разом з ТОВ "Кримтопенергосервіс" екс-міністра екології Миколи Злочевського.

  Раніше Павлюченко був помічником Злочевського.

  За даними видання "Дзеркало Тижня", підконтрольне раніше Злочевському ТОВ "Ютекснафтогаз" перейшло під контроль оточення Авакова.

  Компанії Дружбіна надали Кіовоградській та Полтавській облрадам лист-гарантію від гонконгської Eternity (Asia) Limited, яка мала проінвестувати родовища.

  Засновник цієї фірми - офшор з Британських Віргінських островів "Trade delta ventures limited", а директор – мешканець Дніпра Олександр Наумчик. Чоловік з таким прізвищем та іменем в 2007-2012 був помічником нардепа від "Батьківщини" Дмитра Ветвицького (хресного батька дочки Юлії Тимошенко).

  Раніше Ветвицький очолював "Єдині енергетичні системи України", у 2011 році покинув фракцію "Батьківщина".

  Як відомо, до 2014 року у "Батьківщині" перебував Арсен Аваков.

  "Наші гроші" нагадають, що в травні Кіровоградська обласна рада надала дозвіл ТОВ "Українські рідкісні метали" на користування одним знайбільших родовищ літію в Європі - Полохівським родовищем літієвих руд. Зараз це рішення оскаржується в суді.

  Оточенню Авакова поки що не вдалося зайти на родовища нафти і газу на Полтавщині, які раніше належали ТОВ "Голден дерік". У жовтні минулого року Полтавська облрада зняла з порядку денного питання про виділення в обхід аукціону восьми площ ТОВ "Ангро інвест", хоча дане питання було погоджено з ОДА та профільною депутатською комісією.

  Теги : Арсен Аваков ігор котвіцький родовища Злочевський Держгеонадра Ангро Інвест Роман Дружбін Олександр Павлюченко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів