Орландо Блум розповів про візит на Донбас

  4 Травня, 2016 12:59
  Діти, які живуть у зоні конфлікту, отримали найстрашніший життєвий досвід і заслуговують на світле майбутнє, а повернутися до нормального життя їм допоможе освіта - Блум.

  Голівудський актор та посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум поділився враженнями після візиту на Донбас з гуманітарною місією Дитячого фонду ООН.

  Про це інформує на своєму сайті Дитячий Фонд ООН.

  Він вважає, що діти, які живуть у зоні конфлікту, отримали найстрашніший життєвий досвід і заслуговують на світле майбутнє, а повернутися до нормального життя їм допоможе освіта.

  Актор відвідав класи, які розташовані всього за три кілометри від передової і були пошкоджені від снарядів. Також під час свого візиту Блум зустрівся з дітьми, які отримують психологічну підтримку і працюють із психологами.

  "Я зустрів дітей, як 11-річна Ліана, яка ховалася у підвалі своєї школи майже два тижні, в мороз, без світла або тепла, в той час як артобстріли знищували класи над її головою", - розповів посол доброї волі.

  За даними організації, у регіоні одна з п'яти шкіл і дитячих садків були пошкоджені або зруйновані, близько 300 тисяч дітей потребують допомоги, щоб продовжити свою освіту.

  Нагадаємо, тиждень тому знаменитий американський актор Орландо Блум прибув із візитом в Україну. Він відвідав школу у Слов’янську і Краматорську. Також Блум побував у Світлодарську і Миронівці, відвідав Харків та Київ.

  Теги : Донбас візит актор юнісеф Орландо Блум посол доброї волі
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів