Органи МВС за час реформи оновлено лише на 8% – юрист

  30 Грудня, 2016 15:39
  Більшість старих працівників пройшли переатестацію, а дехто поновився через суд.

  92% працівників старої української міліції залишились працювати у новій поліції за час реформи особового складу Міністерства внутрішніх справ.

  Таку інформацію в ефірі одного з телеканалів озвучила юрист-кримінолог Анна Маляр.

  За її словами, таким чином кадрового оновлення у правоохоронних органах не відбулося, попри те, що в масштабній кампанії з очищення МВС було задіяно колосальні людські та фінансові ресурси.

  "Представники старої системи, які брали хабарі, працювали непрофесійно, причетні до катувань, нікуди не поділись. Натомість маємо таку цифру: 92% старих працівників лишилось в оновленій поліції", - наголосила експерт.

  Юрист розповіла, що колишні працівники міліції успішно пройшли переатестацію, а дехто поновився через суд.

  Правник наголосила, що саме через це трапляються такі випадки, як у Кривому озері, Княжичах. Однак, це тільки верхівка.

  "Люди, які колись працювали погано, не можуть працювати по-іншому. Навіть якщо їм суттєво збільшити заробітну плату", – переконана юрист.

  Єдиний позитив - це нова патрульна поліція, до лав якої вступили 12 тисяч нових працівників, непричетних до старої системи. Але вони становлять лише 8% від загального числа копів та мають обмежені функції.

  Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що розраховує на виділення Національній поліції у 2017 році додатково 3 млрд гривень.

  Теги : МВС Арсен Аваков поліція реформа
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів