Оприлюднені результати службового розслідування щодо діяльності МОЗу

  20 Серпня, 2015 16:15
  Комісія дійшла висновку, що керівництво МОЗ фактично самоусунулось від забезпечення організації роботи з держзакупівель.
  Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі
  Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі

  Комісія з розслідування діяльності Міністерства охорони здоров'я побачила системні недоліки в роботі керівництва відомства, зокрема, що вчасно не проводяться держзакупівлі ліків.

  Такі висновки були сьогодні оприлюднені на публічному представленні результатів службових розслідувань щодо неналежного виконання посадовими особами МОЗ своїх службових обов’язків. Розслідування проводились  протягом останніх 4-х місяців за дорученням прем'єр-міністра.

  Голова комісії, заступник голови Нацдержслужби Олександр Скопич доповів, що результати перевірки свідчать про неналежну організацію роботи МОЗу, а міністр Олександр Квіташвілі за 6 місяців не зробив дієвих кроків у вирішенні нагальних питань в галузі. Окрім недоліків, деякі процеси взагалі призупинені, зокрема державні закупівлі.

  Також, за словами Скопича, в міністерстві станом на 1 липня був відсутній річний план закупівель, не був сформований комітет з конкурсних торгів. Окрім того, МОЗ із запізненням на 67 днів направило проект паспорту бюджетної програми на 2015 рік на затвердження до Мінфіну.

  Водночас кошти на закупівлю лікарських засобів протягом січня-червня 2015 року міністерством не використовувались.

  Таким чином, комісія дійшла висновку, що керівництво МОЗ фактично самоусунулось від забезпечення організації роботи з держзакупівель.

  Нагадаємо, 2 липня Квіташвілі написав заяву про звільнення з посади міністра охорони здоров’я

  Теги : МОЗ квіташвілі службове розслідування
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів