Оприлюднені документи щодо вілли Піскуна на Лазурному березі

  12 Жовтня, 2015 16:59
  Прокурор має віллу поблизу Канн.
  Святослав Піскун
  Фото з відкритих джерел
  Святослав Піскун

  Святослав Піскун, який тричі був генеральним прокурором України, володіє маєтком на узбережжі Франції поблизу Канн.

  Про його будинок в містечку Ле Канне розповідає народний депутат та журналіст Сергій Лещенко.

  Садиба Піскуна знаходиться за адресою: 1745 Chemin des Collines, Le Cannet, France 06250.

  Будинок Піскуна оформлений на компанію SCI Kuasar, яку придбано на його дружину Світлану Піскун та дочку Тетяну Іващенко у грудні 2011 року.

  Екс-генпрокурор жив у своєму французькому маєтку під час втечі з України за часів Януковича.  Лещенко наводить витяги з реєстру французьких компаній, а також кадастру міста Ле Канне. Земельна ділянка Піскуна має номер 181.

  Лещенко нагадує, що для балотування у депутати Верховної Ради у 2014 році Піскун підробив документи, поставивши  фальшиві штампи у закордонний паспорт. Прокуророві це було потрібно для того, щоб довести, нібито у часи Януковича він мешка в Україні, не порушуючи 5-річний термін проживання на території держави.

  Піскун стверджував, що цілий рік жив на базі в "Буковелі", а насправді жив під Каннами. Фальшиві штампи в паспорт були проставлені в Дніпропетровському аеропорту, який контролював Ігор Коломойський.

  Лещено зауважує, що Коломойський володіє й "Буковелем", який створив алібі для Піскуна, надавши документи, що екс-генпрокурор мешкав у них.

  Журналіст-нардеп нагадує також, що саме завдяки Піскуну в 2005 році Коломойський уник кримінальної справи за замах на вбивство адвоката Карпенка. Закриття справи, за твердженнями поінформованих осіб, не могло коштувати менше 50 млн доларів. 

  Лещенко наводить також документ, яки свідчить, що Піскун вже перебуває під слідством. Він сподівається, що його будуть переслідувати й за незаконне збагачення й хабарництво.


  Теги : сергій лещенко Франція будинок маєток піскун
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів