Оприлюднені нові докази звірських вбивств українських полонених

  9 Квiтня, 2015 09:35
  Amnesty International вимагає негайно розслідувати ці "кричущі" злочини проти людяності. Бойовики катували та страчували українських військовополонених – про це підозрювали, але тепер підтвердили фактами.
  Лідер проросійської збройної групи
  Фото: сайт amnesty.org.ua
  Лідер проросійської збройної групи "Батальйон Спарта", відомий під позивним “Моторола”

  Міжнародна правозахисна організація Amnesty International заявила про нові шокуючі докази звірських убивств українських полонених проросійськими збройними групами на Донбасі.

  Відповідне повідомлення розміщене на сайті Amnesty International в Україні.

  Організація закликає терміново провести ретельне і неупереджене розслідування злочинів проти людяності: катувань, жорстоких поводжень, навмисних вбивств і позасудових страт.

  Про ці військові злочини, які порушують усі норми міжнародного права, свідчать і досліджені експертами відеоматеріали. Так, на одному з них видно допит із побиттям українського солдата Ігоря Брановицького, якого бойовики утримували в полоні, доки не розстріляли. Також у інших загиблих бійців експерти виявили ознаки вогнепальних поранень, вочевидь зроблених бойовиками у формі страт.   

  До того ж, один із лідерів донецьких бойовиків "Моторола" сам нещодавно зізнався, що розстріляв 15 полонених українських солдат. Відповідна його заява опублікована на сайті газети KyivPost від 6 квітня.

  Таким чином, зібрані беззаперечні докази на основі "сповіді" сепаратиста, відеоматеріалів та свідчень очевидців, які вказують на термінову необхідність незалежного міжнародного розслідування порушень прав людини у цьому збройному конфлікті на сході України. 

  Теги : бойовики полонені військові злочини вбивства страта Моторола Amnesty International
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів