Опитування показало, за кого українці голосуватимуть на місцевих виборах

  11 Серпня, 2015 13:26
  Найбільший відсоток респондентів підтримав би президентську партію.

  Фонд "Демократичні ініціативи" та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова провели опитування щодо підтримки тих чи інших політсил на місцевих виборах 25 жовтня.

  Так, за результатами опитування, 14,4% респондентів підтримали б партію "Блок Петра Порошенка", 9% - "Об'єднання "Самопоміч", 7,5% - партію "Опозиційний блок".

  Відповідаючи на запитання, за представника якої партії вони б проголосували, респонденти так розподілили свої голоси: 7,3% опитаних віддали б голос за Радикальну партію Олега Ляшка, 6,9% - за "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", 4,0% - за "Правий сектор", 2,6% - за партію "Громадянська позиція" Гриценка, 2,5% - за партію "Всеукраїнське об'єднання "Свобода", 2,1% - за "Народний фронт".

  Водночас 15,9% опитаних відповіли, що голосуватимуть за конкретного кандидата, незважаючи на його партійну приналежність.

  23,4% не змогли визначитися зі своїм вибором.

  Окрім того, планують взяти участь у місцевих виборах 68,4% респондентів, не планують - 20,7% та 10,9% - не змогли відповісти.

  Як зазначається, було опитано 2 011 респондентів віком від 18 років в усіх регіонах України, окрім Криму та окупованих територій Донбасу. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

  Теги : опитування місцеві вибори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів