Оператори різні – номер один: Нацкомісія обіцяє нові умови мобільних послуг

  2 Листопада, 2018 18:10
  Запровадження послуги зміни оператора при збереженні свого телефонного номера стане потужним стимулом для конкуренції, переконані фахівці.

  Мобільні оператори до першого лютого 2019 року повинні запровадити послугу з перенесення абонентських номерів. Суть її полягає в тому, що абоненти, які мають бажання змінити оператора, матимуть змогу зберегти свій телефонний номер.

  Про це під час прес-конференції розповів голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Олександр Животовський, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Регулятор і вся галузь вважають це важливим для всього ринку. Запровадження цієї послуги повинно було відбутись вже давно. Її вартість повинна бути невисокою, щоб процес відбувався швидко. Для самих операторів це потужний стимул конкурувати і запропонувати більш якісні послуги. Адже, якщо абонента не влаштовує якість оператора, він зможе його змінити і не втратити номер", – зазначив Животовський.

  Він додав, що у більшості країн вже діє така послуга. За словами Животовського, раніше ввести послугу в дію не могли через судові позови претендентів на перемогу в тендері.

  Нагадаємо, "Укрпошта" має намір припинити доставку пенсій і закрити 5-7 тисяч відділень у сільській місцевості, якщо не буде підвищено тарифи.

  Теги : Порошенко гонтарева Нацкомісія з держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації мобільні оператори мобільний зв'язок
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів