"Офіцерський корпус" Рубана переїхав з Києва до Запоріжжя

  17 Вересня, 2015 12:08
  Організація вирішила переїхати ближче до зони проведення АТО.

  З Києва до наближеного до зони АТО Запоріжжя переїжджає Центр звільнення військовополонених громадського об'єднання "Офіцерський корпус", повідомило "Еспресо.TV".

  Зазначимо, що до ГО "Офіцерський корпус" входять офіцери, які більше ніж за рік звільнили з полону терористів 670 українських військових. Офіцери при перемовинах із терористами діють автономно, використовуючи військовий досвід, власні контакти та методи. Підтримують зв'язок із мінською переговорною групою та СБУ. Місцеві офіцери вже вивели із полону десятки українців. За словами керівника центру Володимира Рубана, перемовникам та аналітикам їхньої організації відомо про приблизно 400 полонених військовослужбовців та волонтерів, місце знаходження яких з'ясовують. Невдовзі сподіваються на звільнення чергової групи – 23 полонених.

  Нагадаємо, що раніше "Офіцерський корпус" створив політичну організацію, яка повинна взяти участь у наступних місцевих виборах. Керівником політичної сили також буде головний український "перемовник" в зоні АТО Володимир Рубан.

  Теги : рубан Офіцерський корпус
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів