Київську поліцію очолює непереатестований "даішнік"

  28 Вересня, 2016 09:48
  Родич екс-головного поліцейського Києва, не пройшовши переатестацію, побув патрульним і тепер очолює цілий відділок.

  Подільський район столичної поліції очолює підполковник Владислав Іщенко, який має родинні зв’язки з колишнім начальником поліції Києва Олександром Терещуком, завдяки якому отримував позачергові звання, у 2014 році переслідував луцький "Автомайдан", а тепер покриває колегу-правопорушника.

  Про це повідомив волонтер та член колишньої атестаційної комісії Нацполіції Роман Сініцин на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

  За словами волонтера, до переатестації Іщенко був начальником ДАІ Луцька та Солом’янського району Києва.

  Зазначимо, що волинський громадський активіст Сергій Поха у вересні минулого року у коментарі ЗМІ повідомляв, що Іщенко під час керівництва ДАІ Луцька переслідував активістів "Автомайдану". Зазначимо, що очолив Державтоінспекцію Луцька Іщенко у квітні 2013 року, а звільнив її відразу після перемоги Євромайдану.

  Сініцин зазначає, що після появи нової поліції Іщенко не проходив переатестацію і потрапив до поліції через відбір до патрульної поліції. Це сталося через те, що переатестації він би не пройшов.

  "Дуже (Іщенко – ред.) таки одіозна фігура. Атестаційна комісія, його б звільнила. Поліграфи, декларації, майно б вивчали", – додає волонтер.

  Також Сініцин стверджує, що з 2003 до 2013 Іщенко дослужився до підполковника завдяки родинним зв’язкам з колишнім начальником Національної поліції Києва Олександру Терещенку, якому він приходиться " чи то похресником чи то зятем". Родичі допомогли поліцейському отримувати позачергові звання.

  Волонтер додає, що лише патрульна поліція була його єдиною можливістю продовжити кар’єру в правоохоронних органах і він нею скористався, навіть не відвідуючи навчання.

  "Під час навчання Влад з'являвся тільки на візи та екзамени, на жодному шикуванні зранку та після навчання його не було, а тим більше на тактиці. Влад також домовився з деякими викладачами. Тобто усі їздили на навчання кожен день, а у нього було вільне відвідування", – зазначає Сініцин.

  Активіст згадує, що у патрульній поліції Іщенко пропрацював усього кілька місяців, возив командира однієї з рот і "разок засвітився у якій програмі на "Еспресо TV". Але наприкінці 2015 року був призначений керівником Подільського районного управління поліції.

  Також громадський активіст нагадав, що під час останніх виборів Іщенко балотувався в депутати від партії УКРОП у Голосіївському районі, але не пройшов.

  "Головним гаслом в його агітації було те, що ради змін в системі МВС він "очистився через Поліцію", правда Влад не охоче згадував у агітації на окрузі де і ким він раніше працював", – написав Сініцин.

  На новій посаді Іщенко вже встиг відзначитись. Спершу начальник райуправління допоміг уникнути відповідальності своєму підлеглому В'ячеславу Мальку, який п'яний їздив на "лівому" Рейндж-Ровері з підробним техпаспортом і бився з патрульними. А потім, все того ж Малька, Іщенко призначив своїм заступником і начальником Кримінального розшуку Подільського району.

  Також, за словами Сініцина, на новій посаді Іщенко відмовляє в відкритті кримінального провадження у справі щодо викрадення автомобілів на столичних СТО.

  "Зальотів у Подільскому відділі Поліції більш ніж вистачає. Чого варта історія з тим як недавно чергова зміна випустила наркобаригу «покурити» і той втік…Або зовсім свіжі п’яні покатушки підлеглого Влада – майора, старшого опера Карного розшуку Подільського РОВД Гаркавого. Який з колегою, як і Славік Малько, втікав від копів, а потім ліз до них битись", – написав активіст.

  Теги : Київ даі національна поліція Олександр Терещук Роман Сініцин Владислав Іщенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів