Одеський "Правий сектор" не випустив з готелю проросійських іноземців

  30 Вересня, 2015 21:56
  Активісти не дали відбутися в Одесі круглому столу, який, за їхньою інформацією, насправді мав сепаратистську мету.

  Активісти "Правого сектора" заблокували в Одесі "конференцію проросійських кіл", якою вони назвали круглий стіл за участю іноземців на тему "Проблеми і завдання євроінтеграції в Одеському регіоні".

  Про це повідомили в прес-службі одеського "Правого сектора".

  Цей захід активісти назвали ворожою акцією та проросійською конференцію на кшталт "Народної ради Бессарабії", яка мала відбутись під виглядом "дискусії про євроінтеграцію України". Для цього, як зазначається, в Одесу "звезли" кількох іноземців, зокрема з Греції та Болгарії, розселивши їх в одному з готелів у центрі міста.

  Вранці іноземці та декілька українців мали виїхати з готелю до місця проведення конференції, яка, на думку "Правого сектора", "мала стати картинкою для російських ЗМІ і приводом для дестабілізації ситуації на півдні України". Тому бійці "Правого сектора" і "Самооборони" пікетували місце проживання "учасників сепаратистського заходу". Злякавшись, іноземці так і не вийшли з готелю.

  Варто зазначити, що за інформацією місцевого видання  "Одеса-медіа", деякі іноземці, які прибули на конференцію, мали справді відкриту проросійську позицію та планували провести збори "Бессарабської народної республіки".

  Теги : Правий сектор Одеса сепаратизм
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів