Одеській області допоможе Держдеп США

  21 Липня, 2015 13:58
  Боротьба з корупцією та підготовка нових поліцейських - ось приоритетні завдання для американських консультантів в Одесі.
  Михайло Саакашвілі та Вильям Броунфильд під час підписання меморандуму
  Facebook Михайла Саакашвілі
  Михайло Саакашвілі та Вильям Броунфильд під час підписання меморандуму

  Голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі і заступник державного секратаря США Вільям Броунфильд підписали угоду про реалізацію проектів міжнародної допомоги по боротьбі з корупцією в Одесі.

  Броунфильд зазначив, що Держдеп буде підтримувати антикорупційну команду Саакашвілі у створенні таких нормативно-правових документів, які б унеможливлювали корупцію.

  Вони також допомагатимуть одеському губернатору встановити відкритий і прозорий порядок набору кадрів на роботу та залучати громадянське суспільство до всіх заходів по боротьбі з корупцією.

  Також американці підтвердили домовленість про співпрацю в питанні підготовки нової патрульної служби Одеси. "Для цього ми привезли в Одесу кращих каліфорнійських поліцейських", - заявив Вільям Броунфильд.

  Він додав, що Саакашвілі запропонував йому ще три напрямки спільної діяльності: митниця, надання правової допомоги населенню та боротьба з організованою злочинністю.

  В свою чергу, Саакашвілі у Facebook зазначив, що США "допоможуть Одещині у реформуванні митниці, адміністративних послуг та у наданні безкоштовних юридичних послуг волонтерам".

  Він відзначив, що на підписанні меморандуму були присутні американські полісмени із Каліфорнії, які тренують новий одеський патруль.

  Теги : Саакашвілі Держдеп США одеська область поліцейські
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів