Обвал будинку в центрі Києва був очікуваним: кому це потрібно

  25 Лютого, 2016 18:26
  Останнім часом правоохоронці воліли не помічати очевидне руйнування історичної будівлі. Причина – "вище кришування", пов’язане з екс-чиновниками.
  Рятувальники біля аварійної будівлі на вул. Б.Хмельницького в Києві
  Рятувальники біля аварійної будівлі на вул. Б.Хмельницького в Києві

  Ще буквально вчора активісти мітингували під прокуратурою Шевченківського району Києва, домагаючись скасування незаконної приватизації старовинного будинку XIX століття на вул. Б. Хмельницького 12/14. За словами активістів, історичну пам’ятку руйнували спеціально, ймовірно для зведення нової "висотки".

  Всі незаконні дії з "видворення" мешканців проводились за силової підтримки поліції, а стоїть за цим колишній міністр екології з уряду Азарова Віктор Бойко. Про це кореспонденту UA1 розповів активіст Борис Скребцов, головний отаман українського дитячо-юнацького товариства "Січ", яке знаходилось у будівлі на Хмельницького.

  За його словами, їх просто викинули звідти в бандитський спосіб. Будинок був атакований "тітушками". При цьому, поліція чомусь сама визначила незаконність перебування там мешканців, без рішення суду, тим самим перевищивши свої повноваження. У цьому вбачається очевидне покривання дій вищим поліцейським керівництвом.

  "Тут міліція весь час блокувала всю роботу. Тобто видно, що це все "кришування". Так як це було до Революції Гідності, так це відбувається і зараз. Я вважаю, що в цьому будинку є інтереси міліцейських чиновників високого рангу" – розповів активіст Борис Скребцов.

  Як виявилось, історичний будинок незаконно передали в приватні руки, а саме Ірині Бойко – дружині екс-міністра екології Віктора Бойка. Активісти зізнались, що вона приходила і заявляла про марність їх зусиль, бо в Бойка "вся міліція куплена".

  У прокуратурі ж Шевченківського району Києва лише розводили руками та пропонували людям захищатися самим. На заклики активістів накласти арешт на незаконні будівельні роботи і скасувати незаконну приватизацію історичної пам’ятки прокурор відповів, що не може тут нічого вдіяти.

  У результаті – бездіяльність правоохоронців закінчилась прогнозовано, хоч і з постраждалими. Однак для когось, очевидно, це лише шлях до вигідної мети.

  Теги : корупція Київ історичні пам'ятки обвал
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів