Обшуки в люстраторів Мін’юсту проходять за зверненням самого міністра

  21 Квiтня, 2015 13:00
  В МВС заявили, що проводять обшуки у рамках справи про підробку документів, але це ще не доводить нічию винуватість. Просто шукаються факти і докази.

  Обшуки у керівництва департаменту Мін’юсту з питань люстрації проводяться за зверненням самого глави відомства Павла Петренка, повідомляє прес-служба МВС.

  Згідно повідомлення, звернення міністра юстиції подане за фактом підроблення документу Мін’юсту, який нібито звільняв від люстрації одного з посадовців Державної фіскальної служби – Інну Ігнатенко.

  Тому сьогодні на підставі ухвал Печерського райсуду м. Києва проводиться ряд обшуків у осіб, що можуть бути причетними до підроблення вказаного документу.

  Також ситуацію прокоментував радник міністра МВС, народний депутат Антон Геращенко, заявивши, що обшуки проводяться ще у шести співробітників департаменту Мін’юсту з люстрації та у самої Інни Ігнатенко. "Сам факт проведення обшуку не означає винуватість або невинуватість будь-кого з обшукуваних", - додав він.

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у голови департаменту Мін’юсту з люстрації обшук. А голова люстраційного комітету ВР Єгор Соболєв уже заявив, що обшуки у керівників департаменту люстрації – це "наїзд" та помста Генпрокуратури

  Теги : МВС люстрація Мін’юст Павло Петренко обшуки
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів