ОБСЄ: на окупованому Донбасі тривають обстріли і зростають ціни

  9 Травня, 2015 08:36
  До того ж спостерігачі місії реєструють чимало важких озброєнь у місцевостях, звідки вони мали бути відведені.

  Спеціальна моніторингова місія в Україні спостерігає подальші перестрілки на лінії зіткнення на сході України із застосуванням важкого озброєння, йдеться у звіті місії.

  Зокрема, спостерігачі місії нарахували 7 травня 573 вибухи за чотири з половиною години бою, що тривав поблизу донецького аеропорту.

  А зі спостережного пункту неподалік села Широкине представники місії того дня лише за 12 хвилин почули понад сотню вибухів, які спричинив, за їхніми оцінками, обстріл із реактивних систем залпового вогню "Град". Ці "Гради" розташовувалися, як визначили члени місії ОБСЄ, на території, захопленій сепаратистами – неподалік окупованого ними селища Комінтернове (приблизно за 6 км від Широкиного).

  Загалом спостерігачі ОБСЄ реєструють чимало важких озброєнь у місцевостях, звідки вони мали бути відведені. На територіях, окупованих угрупованням ДНР, вони нарахували 31 танк, одну 100-мм протитанкову гармату та дві реактивні системи залпового вогню "Град", а на підконтрольних владі України територіях – дев’ять танків.

  Крім того, члени місії відвідали захоплене сепаратистами місто Новоазовськ на узбережжі Азовського моря, неподалік від російського кордону – там, за їхніми даними, ціни на місцевому ринку були вдвічі вищі, ніж у Маріуполі.

  Теги : АТО бойовики Донбас терористи ОБСЄ обстріли
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів