Обов'язкова реєстрація мобільних абонентів: оператори оприлюднили свою позицію

  11 Серпня, 2017 16:33
  У зв'язку з введенням обов'язкової реєстрації для абонентів існує ризик залишитися без послуг зв'язку.

  Українські оператори мобільного зв'язку в цілому не проти введення обов'язкової реєстрації абонентів.

  Про це пише "Апостроф".

  Президент компанії "Київстар" Петро Чернишов заявив, що не проти ідентифікації абонентів. За його словами, обов'язкова реєстрація абонентів дозволить "Київстар" заробляти більше грошей.

  "Якщо ми про кожного абонента матимемо більше інформації – чоловік це чи жінка, скільки абоненту років – це дозволить нам робити абонентам адресні пропозиції", – пояснив Чернишов.

  Водночас у прес-службі компанії Vodafone Ukraine готові реалізувати електронну реєстрацію абонентів за умови, що буде дотримано інтереси їх клієнтів.

  У компанії lifecell зазначили, що, як показує практика більшості країн, введення реєстрації абонентів позитивно відбивається на мобільній комерції і може спростити процес зміни оператора мобільного зв'язку споживачами в процесі перенесення абонентського номера.

  Також в Vodafone вважають, що існує ризик для абонентів, які не встигнуть вчасно зареєструватися, залишитися без послуг зв'язку.

  Нагадаємо, Держспецзв'язку розробив законопроект, яким пропонує обов'язкову реєстрацію всіх абонентів мобільного зв'язку в Україні.

  Теги : Київстар мобільний оператор Vodafone мобільний зв'язок lifecell
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів