Новий начальник міграційної служби Львівщини виявився 27-річним красенем

  9 Червня, 2015 18:26
  Досвід державної служби у нього замалий, зате є зв'язки батька.

  Новим керівником Головного управління Державної міграційної служби (ДМС) у Львівській області 9 червня призначений 27-річний Володимир Бабунич.

  Наказ про його призначення у свій останній робочий день підписав уже звільнений президентом з посади голова ДМС України Сергій Радутний.

  Бабунич поки що має, як і його попередники, приставку "тимчасового виконувача обов’язків".

  За останній рік це уже шоста зміна керівника ДМС Львівщини.

  Деталі біографії нового керівника розкриває ZAXID.NET.

  Бабунич має досвід державної служби менше 3 років на посаді секретаря судових засідань Личаківського райсуду Львова в 2009-2012 роках. В міграційній службі він працював три місяці в 2014 році як головний спеціаліст одного із відділів і місяць – як завідувач сектору по роботі з біженцями.

  В грудні минулого року Володимир Бабунич звільнився з ДМС Львівщини і перейшов на роботу юристом у ТОВ "Петро Карбо Хем", яке займається вантажними залізничними перевезеннями і належить його батькові. У 2012-2014 рр. Бабунич уже працював у батька юристом.

  Поза юриспруденцією Бабунич цікавиться фотографією – організовує майстер-класи для фотографів і працював фотографом у глянцевому журналі Double Vision. З соцмереж відомі фото Бабунича, на яких він позує як фотомодель.

  Призначенням Бабунич зобов’язаний давнім зв’язкам його батька Миколи Бабунича з головою ДМС України Сергієм Радутним, вважає джерело ZAXID.NET у центральному апараті ДМС України.

  Формально відомство досі очолює Ярослав Скиба, який ще у травні 2014 року був поновлений на цій посаді через суд. Однак тоді Скибу відразу ж відсторонили від посади для проведення перевірки, яка формально триває уже більше року. Тому Бабунич, як і його попередники, поки що є також виконувачем обов’язків.

  Теги : Міграційна служба львівські новини володимир бабунич фотомодель
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів