Новий міністр інфраструктури вже готовий йти у відставку

  19 Квiтня, 2016 18:19
  Він вважає, що перший місяць на посту буде вирішальним, й після цього він визначиться, чи буде працювати далі.
  Владимир Омелян
  Владимир Омелян

  Новий міністр інфраструктури України Володимир Омелян готовий подати у відставку вже за місяць, якщо будуть блокуватись реформи в його відомстві.

  Про це він заявив на брифінгу.

  "Для мене ключовим є перший місяць. Якщо прийдуть порядні люди, якщо буде чіткий індикатор, що ми рухаємося вперед, - то є сенс далі боротися. Якщо протягом цього місяця розпочнеться маса проблем, то сенсу немає", - сказав Омелян.

  Однією з головних умов продовження роботи на посаді міністра інфраструктури Омелян назвав затвердження урядом кандидатів на посади керівників "Укрпошти" і "Укрзалізниці", відібраних конкурсним комітетом при Мінекономіки.

  "Посада мені не дорога, оскільки я тут не заробляю, тому як я спокійно погодився на цю посаду, так і піду. Завтра, я сподіваюся, ці призначення відбудуться, і я зможу сказати, що країна зробила якісний крок вперед. Це єдині дві топ-компанії України, керівництво яких було призначено в результаті чесного конкурсу", - заявив Омелян.

  Екс-міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, також присутній на брифінгу, зауважив, що його головним недоліком під час перебування на посаді міністра було зволікання зі зміною керівництва підзвітних держпідприємств.

  "Мені потрібно було швидше міняти людей по галузі, різкіше і швидше", - сказав Пивоварський.

  Він також додав, що на посаді міністра інфраструктури не очікував, що зіткнеться з великою кількістю проблем у процесі роботи з парламентом.

  У свою чергу Омелян заявив, що має намір сконцентруватися на тісній співпраці з народними депутатами.

  Теги : укрзалізниця укрпошта Мінінфраструктури Пивоварський Омелян
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів