Новим захисником російського ГРУшника стане київський адвокат

  20 Березня, 2016 09:49
  Захищати в суді російського військовослужбовця Александрова буде київський адвокат Валентин Рибін.
  Олександр Олександров
  Фото з відкритих джерел
  Олександр Олександров

  Замість зниклого адвоката Юрія Грабовського захисником російського військовослужбовця Олександра Александрова може стати київський адвокат Валентин Рибін.

  Про це повідомляють ЗМІ, зазначаючи, що адвокат готовий включитися в справу вже 21 березня - на руках у нього є ордер і підписаний дружиною Александрова договір на надання послуг захисника.

  При цьому сам Рибін свою появу в справі Александрова і Єрофєєва прокоментував ухильно: "Давайте, будь ласка, дочекаємося понеділка".

  Зазначимо: наразі Рибін також є адвокатом росіянина Олега Хлюпина, звинуваченого прокуратурою України в роботі на російське ГРУ.

  Разом з тим, ще один український адвокат, який бажає захищати Александрова - Віктор Чевгуз, - заявив, що також володіє офіційними паперами, які дають йому право представляти росіянина в суді.

  Втім, наголошують  ЗМІ, про його бажання захищати росіянина поки не знають ні близькі родичі Александрова, ні консули РФ в Києві.

  Як відомо, адвокат Грабовський, що захищав ГРУшників, втік з України - за його словами, він зробив це, турбуючись про власну безпеку.

  Теги : Росія Київ адвокат Україна ГРУ Александров Грабовський
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів