Нові добровольці Корпусу Миру склали присягу в Києві

  31 Травня, 2016 13:31
  Американці допомагатимуть розбудовувати місцеві громади та викладатимуть англійську.

  Група з 68 американських громадян-волонтерів проектів "Розвиток громад", "Молодіжний розвиток" та "Викладання англійської мови як іноземної" Корпусу Миру США працюватиме у населених пунктах України для обміну досвідом.

  Про це повідомив Денні Ф. Робертсон, Директор Корпусу Миру США в Україні, під час церемонії складання присяги 49-ї групи добровольців, повідомляє кореспондент UA1.

  "Термін їхньої роботи в Україні становитиме два роки", – відзначив Робертсон.

  За його словами, волонтери поїдуть у різні населені пункти: від Закарпаття до Полтави. Там вони викладатимуть англійську мову, працюватимуть з молоддю, а також розвиватимуть менеджмент у місцевих громадах.

  Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт зазначив, що наразі загальна кількість добровольців США в Україні становить 150 осіб. Ще 100 приїдуть орієнтовно у вересні.

  Нагадаємо, Корпус Миру в Україні було засновано у травні 1992 року, коли президент України Леонід Кравчук та президент США Джордж Буш-старший підписали двосторонню угоду. 

  Програма Корпусу Миру пропонує розвиток практичної англійської, посилення навичок організаційного розвитку, управління та роботи з молоддю. Волонтерські проекти в українських громадах охоплюють громадянську освіту, заохочення здорового способу життя, профілактику ВІЛ, а також лідерські тренінги для молоді.

  Теги : США волонтери джеффрі пайєтт посол корпус миру
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів