НКРЕКП знизила тарифи на гарячу воду і опалення для киян

  12 Жовтня, 2017 16:34
  Тариф знизиться на 4,5% і 2% відповідно.

  Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), знизила тариф компанії "Київенерго" на централізоване гаряче водопостачання і опалення на 4,5% і 2% відповідно.

  Таке рішення було прийнято на засіданні комісії, передає кореспондент UA1.

  Так, тарифи для "Київенерго" на послугу з централізованого постачання населення гарячою водою встановлені на рівні 80,62 грн за 1 куб. м з полотенцесушитель і 74,53 грн за 1 куб. м без рушникосушки.

  Тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб компаній, які керують багатоквартирними будинками, встановлені на рівні 65,2 грн за 1 куб. м з рушникосушкою і 60,29 грн за куб. м без рушникосушки.

  Крім цього, комісія встановила для "Київенерго" тарифи на послугу з централізованого опалення для споживачів при наявності квартирного або будинкового лічильника на рівні 1385,83 грн/Гкал і 31,55 грн за 1 кв. м опалювальної площі в місяць для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку.

  Нові тарифи вступлять в силу з дня, наступного за днем опублікування постанови в офіційній газеті "Урядовий кур'єр".

  Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів не затвердив ціну на природний газ для населення і переніс ухвалення цього рішення на наступне засідання.

  Теги : тарифи Київенерго НКРЕКП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів