Невістка генерала Кульчицького пішла працювати у львівську поліцію

  23 Серпня, 2015 15:55
  Родичка Героя України Кульчицького зайняла посаду заступника командира роти нової патрульної поліції Львова.

  До лав нової патрульної поліції Львова вступила невістка генерала Сергія Кульчицького, що загинув минулого року під Слав’янськом.

  “Cьогодні ми починаємо у Львові ще одну нову справу – нову українську поліцію. Нова поліція – це нова якість і нова відповідальність, відповідальність служити та захищати. 
  Я радий і для мене це несподіванка і честь, що серед вас сьогодні, поліцейських, які прийняли присягу на вірність народу України, – Ірина Кульчицька - невістка Героя, для якої він став справжнім батьком так само, як і для своїх солдатів”, - сказав Аваков під час присяги нової поліції у Львові.

  За його словами, Ірина пройшла всі стадії відбору на поліцейську службу, та чесно виборола посаду заступника командира 3-ї роти 1-го батальйону нової патрульної поліції Львова.

  Нагадаємо, Сергій Петрович Кульчицький, загинув 29 травня минулого року в зоні проведення АТО, під Слов’янськом в районі гори Карачун разом ще з 14 українськими військовослужбовцями. Президент України Петро Порошенко присвоїв Кульчицькому звання Герой України посмертно.

  Теги : львів міліція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів