Невдовзі може початися евакуація дітей з Херсонської області

  6 Вересня, 2018 21:54
  Екологічна проблема в Криму все більше впливає на стан людей на материковій Україні.
  Андрій <b>Гордєєв</b>
  Андрій Гордєєв

  Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв стверджує, що з високою долею імовірності буде проведена евакуація неповнолітніх з населених пунктів півдня області, які розташовані у близькості до місця розташування заводу Кримський титан. Про це він повідомив в ефірі 112 Україна.

  "У нас уже є загроза того, що від завтрашнього дня ми, перш за все, будемо своїх дітей, з Херсонської області, також евакуювати", – заявив Гордєєв.

  За словами губернатора, ситуація стала гірше у зв'язку з тим, що вітер змінився у бік Херсонської області і хімічні речовини з Криму поширюються на територію регіону.

  Також зв'язку з екологічною катастрофою від 6 вересня закриті контрольні пункти в'їзду-виїзду "Каланчак" та "Чаплинка" на адміністративному кордоні з окупованим Росією Кримом. Працює наразі лише КПВВ "Чонгар", який продовжить роботу у штатному режимі.

  Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в Армянську у повітря поширились викиди кислоти з накопичувача заводу "Кримський титан". Після цього підприємство призупинило свою роботу, а з Армянська вивезли всіх дітей.

  Теги : Крим екологічна катастрофа Херсонська область кримський титан Андрій Гордєєв шкідливі викиди
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів