Нерухомість екс-міністра Захарченка намагався переоформити на себе невідомий офшор

  25 Квiтня, 2016 15:46
  Дарницький райсуд Києва відмовив компанії невідомої юрисдикції у переформленні на неї нерухомості екс-міністра МВС.

  Іноземна компанія-офшор "Дакс Білдінг ДСС ЛТД" намагалась переоформити на себе нерухомість екс-міністра МВС Віталія Захарченка.

  Про це повідомляють "Наші гроші".

  Зазначається: 1 квітня Дарницький райсуд Києва відмовив цій компанії у позові про припинення права власності інвестфонду "Адміністративне Бюро ЛВВ" на нерухоме майно.

  Водночас, "компанія невідомої юрисдикції "Дакс Білдінг ДСС ЛТД" повідомила, що у березні 2012 рокуу м. Вікторія на Сейшельських островах придбала об’єкти нерухомості в Україні – адміністративно-виробничий комплекс 5 500 кв.м., квартиру і 2 паркомісця, однак пізніше, намагаючись оформити на себе цю нерухомість, зіткнулась із тим, що це майно оформлене як власність фонду "Адміністративне Бюро ЛВВ".

  При цьому, підкреслюється, що позивач (компанія-офшор – ред.) вважає, що інвестфонд набув право власності на це майно внаслідок фіктивної діяльності.

  Наголошується: спір стосувався, зокрема, квартири площею 255 кв.м. в елітному комплексі "Новопечерські липки" по вул. Драгомирова,12, яка, згідно з даними реєстру нерухомості, була куплена інвестфондом у квітні 2012 р.

  Нагадаємо, нідерландський фонд "Адміністративне Бюро ЛВВ" відомий тим, що на нього записано маєток у селі Романків під Києвом, де проживав Захарченко, крім того, фонд є співвласником ЗАТ "Гірничо-рудні технології", яке, своєю чергою, є співвласником ПАТ "Мармуровий кар’єр "Трибушани". При цьому однойменну торгову марку Захарченко оформив на самого себе.

  Теги : офшор Віталій Захарченко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів