"Не розслідуючи розстріл "Небесної сотні", Аваков не має права бути Міністром внутрішніх справ" - Кох

  9 Сiчня, 2016 16:17
  Відомий російський політик висловився щодо простою розслідування розстрілу Євромайдану.
  Фото з відкритих джерел

  Якщо українці можуть терпіти те, що розстріл "Небесної сотні" не розслідується, то чому вони дивуються, що росіяни терплять Путіна?

  Таку думку висловлює відомий російський політик Альфред Кох в матеріалі "Ось це і є мета, заради якої скидали Януковича?".

  "Хто вбив "Небесну сотню"? Або точніше: чому не розслідується ця справа? Чому не покарані (і навіть не названі!) винні? Навіть у справі вбивства Нємцова виконавці спіймані", - наголошує Кох.

  Він зазначає, що українська влада абсолютно бездіє, адже "в Києві вдень, в центрі міста, при величезному скупченні народу, не ховаючись від десятків камер одні люди відкрито стріляли в інших людей - і нічого, ніхто не покараний".

  "Якщо Аваков вважає, що в такій ситуації він може щось рекомендувати Саакашвілі в плані пристойності і манер, то я тоді взагалі не розумію, заради чого загинули люди на Майдані? Заради ось цього т.зв. міністра? Щоб він був уособленням боротьби українського народу за свободу? Ось це і є мета, заради якої скидали Януковича? Гинули солдати в Донбасі?", - наголошує Кох.

  НагадаємоГенпрокуратура має в своєму розпоряджені документи, що підтверджують особисту участь Аброськіна та Зінченка у розстрілі євромайданівців.

  Як відомо, більшість бійців колишньої третьої роти київського "Беркуту" пройшли атестацію для вступу до лав Національної поліції України.

  Теги : розслідування Саакашвілі Арсен Аваков Янукович Євромайдан Україна Небесна Сотня
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів