НАЗК навіть не думало перевіряти декларацію топ-розвідника Семочка

  17 Жовтня, 2018 15:48
  Проект порядку здійснення фінансового контролю таких службовців, пояснюють в НАЗК, ще потребує узгодження з низкою держорганів.

  Національне агентство з питань запобігання корупції станом на 5 жовтня не приймало рішення про проведення перевірки декларації першого заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

  Про це повідомляє голова експертної організації StateWatch Гліб Канєвський з посиланням на відповідь НАЗК від 5 жовтня, передає Українська правда.

  У НАЗК заявили, що згідно із законом про запобігання корупції, щодо осіб, які належать до кадрового складу розвідувальних органів України, фінансовий контроль здійснюється у спосіб, що унеможливлює розкриття їх належності до зазначених органів, у визначеному Агентством за погодженням із зазначеними органами порядку.

  Також зазначається, що Нацагентство підготувало відповідний проект порядку здійснення заходів фінансового контролю, однак він потребує узгодження з 10 державними органами, кожен із яких має певну специфіку функціонування.

  У НАЗК додали, що "продовжують вживати всіх необхідних заходів щодо забезпечення подання декларацій особами", які в тому числі працюють і в розвідувальних органах.

  Нагадаємо, журналісти з’ясували, що Сергій Семочко володіє трьома будинками під Києвом на суму 8 млн доларів, їздить на "зашифрованому" позашляховику Toyota Land Cruiser, а його родичі з російським громадянством ведуть бізнес в анексованому Криму.

  До того ж Семочко зірвав закупівлю важливих ліків для процедури діалізу через відмову постачальників платити "відкати". Відсутність медикаментів призвела до смерті 200 осіб.

  Теги : НАЗК Сергій Семочко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів