Найєм: Коломойський і Ткаченко особисто несуть відповідальність за погіршення свободи слова в Україні

  19 Вересня, 2015 11:01
  Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм не вважає, що зняття з ефіру програми пов*язане з Адміністрацією Президента України.

  Вказівку закрити програму Савіка Шустера на "1+1" дали власник каналу та керівництво "1+1".

  Про це в Facebook написав народний обранець Мустафа Найєм.

  "Ігор Коломойський і Олександр Ткаченко особисто несуть відповідальність за те, що в міжнародних звітах буде вказано про погіршення стану свободи слова в Україні після Майдану", - зазначив він.

  Нардеп зазначив, що не вірить, що рішення скасувати програму прийняла Адміністрація Президента.

  "Я в це вірю насилу. Але якщо це так, я пропоную Савіку Шустеру відкрито назвати імена людей, які вказали йому на те, що програму закрили на прохання або від імені глави держави. Нині не часи Віктора Януковича, у нас вистачить сил захистити свободу слова. Вистачить і активістів, і журналістів, і юристів. Країна вже інша, грати в кішки-мишки вже не вийде", - заявив він.

  У випадку, якщо Шустер не назве ці імена, на думку Найєма, він несе таку ж відповідальність, як Коломойський і Ткаченко.

  "Тому що тоді це вже не боротьба за свободу слова, а якісь рольові ігри", - підкреслив нардеп.

  Нагадаємо, у п'ятницю, 18 вересня, програма Шустера не вийшла в ефір телеканалу. Ведучий в ефірі заявив про те, що її раптово зняли з ефіру телеканалу "1+1" буквально за кілька хвилин до початку.

  Теги : Коломойський Мустафа Найєм БПП свобода слова "1+1" Шустер Шустер Live Олександр Ткаченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів