Найбільше військового майна роздав та розпродав міністр оборони Єжель - нардеп

  23 Травня, 2016 18:00
  Участь в знищенні обороноздатності країни брав і один з його попередників - Анатолій Гриценко.
  Михайло Єжель
  Михайло Єжель

  Колишній міністр оборони України (2010-2012 роки) Михайло Єжель розпродав та безкоштовно передав найбільшу кількість військового майна серед усіх свої колег на чолі міністерства.

  Відповідні дані навів у Facebook народний депутат України Іван Винник від БПП.

  Єжель, будучи міністром, продав 340 вітчизняних танків. 

  "Продаж саме цього виду озброєнь дає всі підстави вважати, що будучи в змові з владою Януковича, Єжель навмисне руйнував сухопутні війська шляхом неправомірного та безпідставного відчуження майна сухопутних військ", - вважає нардеп.

  Єжель, за даними Винника, встановив рекорд серед усіх глав Міноборони за роки незалежності, на безкоштовній основі передавши значну кількість військового майна.

  Було безоплатно передано 12 одиниць артилерійської зброї, понад 1,2 тис. одиниць стрілецького озброєння, понад півмільйона боєприпасів, 5 п'ять літаків і безпілотників, один вертоліт, 578 одиниць техніки інженерних військ, понад 86 тис. інженерних боєприпасів, понад 70 тис. одиниць речового майна та технічних засобів.

  Винник також навів факти з діяльності попередника Єжеля - Анатолія Гриценка.

  За часів Гриценка було продано 200 танків. Але головне, що за його керівництва в Україні була фактично знищена система протиповітряної оборони.

  "Якщо Гриценко продав комплекси С-300 за ціною в 10 разів менше ринкової вартості, то в цьому вбачаються ознаки підривної діяльності, яка, можливо, була пов'язаною з одержанням неправомірної вигоди", - пояснив депутат.

  Теги : Міноборони Михайло Єжель Анатолій Гриценко військове майно винник
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів