Найбільше українців хотіли би бачити прем’єром Бойка або Тимошенко – опитування

  10 Червня, 2019 13:25
  Порошенко, Садовий і Яценюк отримали від 2,6 до 2,2% підтримки серед респондентів.

  На посаді прем’єр-міністра 12,9% українців хочуть бачити лідера партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрія Бойка, 11,3% – лідерку ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко, 8,1% – главу партії "Сила і честь" Ігоря Смешка.

  Про це свідчать результати опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) з 26 травня по 7 червня.

  За кандидатуру чинного прем’єра Володимира Гройсмана висловилися 7,7% опитуваних, 4% респондентів – за главу партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка. А екс-президент Петро Порошенко, лідери "Самопомочі" Андрій Садовий і глава "Народного фронту" Арсеній Яценюк отримали від 2,6 до 2,2% підтримки серед опитуваних.

  Ще 36% респондентів зазначили, що їм важко відповісти, 3,5% – відмовилися відповідати.

  У КМІС зазначили, що опитування проводили серед 2021 респондента у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

  Нагадаємо, за результатами одного із останніх опитувань, діяльністю чинного очільника уряду Володимира Гройсмана задоволені 19% респондентів.

  Теги : Арсеній Яценюк юлія тимошенко Юрій Бойко опитування Петро Порошенко андрій садовий прем'єр-міністр Володимир Гройсман Ігор Смешко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів