Більшість українців готові протестувати через підвищення тарифів – опитування

  14 Вересня, 2018 17:52
  Ще 31,2% опитаних респондентів готові виходити на протести проти незадовільних умов життя.

  Найбільш імовірною причиною протестів в Україні є підвищення комунальних тарифів.

  Про це повідомив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко, представляючи результати нового соціологічного опитування, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "З тих українців, які готові брати участь у мітингах чи акціях протесту, 65% протестуватимуть проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Ще 31,2% готові протестувати проти незадовільних умов життя в їхньому населеному пункті – це нестача дитячих садків, шкіл, медичних установ, будівництво і ремонт доріг та інше. 28,6% готові виступати на захист своїх трудових прав і відстоювати право на пенсійне забезпечення. 26,1% вийдуть на мітинги проти корупції. Менше 20% громадян готові виступати з акціями протесту на захист громадянських прав і свобод, за об'єктивне слідство, проти фальсифікації виборів, незаконної забудови, звільнення з роботи в зв'язку з закриттям підприємства та інше", – розповів Биченко.

  За його словами, готовність до насильницьких форм протестів висловлює менше 10% тих, хто в принципі готовий публічно відстоювати свою позицію. При цьому він зазначив, що акції протесту можливі, але навряд чи вони переростуть в тривалий і масштабний протест.

  "Якщо влада не вдасться до насильства, то всі ці акції протесту не переростуть до масштабів третього Майдану", – резюмував він.

  Нагадаємо, в Європі зростає підтримка праворадикальних і популістських сил.

  Теги : тарифи протест опитування акції протесту
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів