Навколо посади речника Антикорупційного бюро починається скандал

  19 Жовтня, 2015 17:18
  Молодий податківець з Оболонського району Києва має три машини преміум-класу при зарплаті у 4,5 тис. грн.
  Артем Гандзюк
  Фото: Facebook Александри Устінової
  Артем Гандзюк

  Колишній заступник голови Оболонської податкової інспекції Артем Гандзюк може стати речником директора Антикорупційного бюро. Громадські активісти намагаються запобігти цьому.

  Рада громадського контролю Національного антикорупційного бюро просить директора бюро Артема Ситника не призначати Гандзюка.

  У зверненні до Ситника підкреслюється, що саме за кандидатуру Гандзюка, незважаючи на заперечення представників Ради громадського контролю, 16 жовтня проголосувала більшість конкурсної комісії.

  "В мене склалося враження, що кандидатура Гандзюка вже була попередньо погоджена, адже ніхто з членів комісії від Бюро навіть не хотів розглядати резюме інших, більш кваліфікованих кандидатів", – стверджує голова Ради громадського контролю Віталій Шабунін.

  В декларації Гадзюка зазначається, що за минулий рік він заробив 54 тис. грн, тобто близько 4,5 тисяч на місяць.

  Водночас, в декларації вказано, що він володіє трьома машинами преміум-класу: Lexus 250, LandCruiser 470 и Honda CRV, а також земельними ділянками під Києвом.

  Кандидатуру екс-податківця підтримали чотири з шести присутніх на засіданні членів конкурсної комісії: перший заступник голови бюро Гізо Углава, голова відділу по роботі з персоналом Яна Усенко, начальник відділу документообігу Людмила  Асанова, начальник режимно-секретного відділу Юрій Шевченко.

  Проти виступили члени Ради громадського контролю - Шабунін та Анатолій Гриценко.

  Теги : антикорупційне бюро Артем Ситник Шабунін
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів