Насірова можуть звільнити, якщо він провалить люстрацію у ДФС

  21 Жовтня, 2015 14:10
  66 осіб мають бути звільнені негайно.
  Роман Насіров
  Фото з відкритих джерел
  Роман Насіров

  Міністерство юстиції допускає звільнення голови Державної фіскальної служби (ДФС) Романа Насірова через недотримання закону про люстрацію.

  Про це сьогодні в ході брифінгу заявила директор Департаменту з питань люстрації Мін'юсту Тетяна Козаченко.

  З 344 перевірених справ керівництва центрального апарату та обласних відділень ДФС виявлені 76 осіб, які не мають права перебувати на своїх посадах.

  66 з них підпадають під критерії ч. 1 ст. 3 закону про люстрацію. Вони мали бути звільнені протягом 10 днів з моменту вступу закону в силу, але цього не зроблено досі.

  Під заборону працювати на керівних посадах потрапляють керівники департаментів оподаткування юридичних осіб і фізичних осіб, організації митного контролю та правового департаменту.

  Серед регіональних відділень підпадають під люстрацію голова ДФС міста Києва Людмила Демченко, голови митниць Дніпропетровської, Полтавської, Тернопільської та Кіровоградської областей.

  Керівникові ДФС рекомендовано виконати вимоги закону, звільнивши всіх зазначених осіб.

  У разі недотримання вимог закону сам Насіров може бути звільнений.

  "Міністерство фінансів, нацслужба а також секретаріат Кабміну поставили питання притягнення його до дисциплінарної відповідальності. Ви повинні розуміти, що дисциплінарна відповідальність передбачає також і звільнення",- заявила Козаченко.

  Нагадаємо, сьогодні на засіданні уряду прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що 42% керівництва ДФС підлягають звільненню за законом про люстрацію.

  Теги : люстрація ДФС насіров
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів