Насіров має внести відомості про квартири в Лондоні до декларації

  28 Грудня, 2015 12:43
  Комісія дійшла висновку, що Насіров не повинен був декларувати квартири й бізнес родини в Лондоні, однак повинен був задекларувати частку дружини в українській фірмі.
  Роман Насіров
  Фото з відкритих джерел
  Роман Насіров

  Голові Державної фіскальної служби Роману Насірову запропоновано упродовж 10 днів подати й оприлюднити нову декларацію замість попередньої.

  Про це свідчить Акт службового розслідування комісії, що проводила розслідування щодо можливого недодержання головою ДФС антикорупційного законодавства, пишуть "Наші гроші".

  Комісія дійшла висновку, що Насіров не повинен був декларувати квартири й бізнес родини в Лондоні, однак повинен був задекларувати частку дружини в українській фірмі.

  Щодо британського бізнесу дружини Насірова - Катерини Глімбовської - комісія вирішила, що немає достатніх підстав стверджувати, що упродовж декларованого періоду вона володіла сплаченим внеском у відкритій в Лондоні фірмі Altis LTD. Сам Насіров пояснив, що ця фірма справді була зареєстрована, однак рахунки не відкривали, а її статутний фонд так і не був утворений.

  Щодо українського бізнесу дружини Насіров пояснив комісії, що на момент заповнення декларації йому не було відомо про наявність у дружини корпоративних прав.Він нібито запитав у неї – які відомості потрібно вказати, і вписав у декларацію саме те, що дружина йому сказала.

  Пізніше Глімбовська надала комісії пояснення, що фірма "Фонд будівельних ресурсів України" через кризу припинила діяльність, в 2011 році в ЄДР було внесено відмітку про відсутність підтвердження відомостей про юрособу.

  Однак Комісія дійшла висновку, що оскільки згідно з витягом з ЄДР станом на 2014 рік фірма існувала і Глімбовська володіла в ній часткою у розмірі 1,75 млн грн, то Насіров повинен був вказати це в декларації.

  Тим часом, Печерський суд зобов'язав прокуратуру Києва розпочати досудове розслідування щодо квартир Насірова за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу.

  Теги : декларація про доходи квартира
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів