Нардепи пікетують ресторан, який відкрили в Будинку профспілок

  12 Листопада, 2015 15:34
  В КМДА поки не відповідають, хто дав дозвіл відкривати ресторан у місці, де загинули люди.

  Народні депутати Борислав Береза, Ігор Луценко, Єгор Соболєв, Володимир Парасюк, Андрій Лозовий та Сергій Висоцький пікетують ресторан L'Kafa на Хрещатику в Києві.

  Депутати вимагають закриття закладу, розташованого в Будинку профспілок, який перебуває на реставрації після кривавих протистоянь на Майдані.

  Нардепи наголошують, що будівля перебуває в напівзруйнованому стані і до затвердження плану реконструкції жодні частини приміщення не можуть здаватись в оренду з комерційною метою.

  Представники Федерації профспілок у Києві, які вийшли до депутатів, стверджують, що приміщення, у якому розташовано ресторан, не перебуває в Будинку профспілок, тому що юридично Будинок профспілок має адресу: Майдан Незалежності, 2.

  Біля ресторану також знаходяться активісти, які вимагають його закриття. На стінах ресторану - листівки "Танці на попелі - це зрада", "Ви зрадили нас".

  Борислав Береза з журналістами направився до КМДА, щоб отримати відповідь, хто дав дозвіл на відкриття ресторану у згорілому Будинку профспілок на Хрещатику, де померли люди. Відповіді ще не отримали. 

  Теги : пікет будинок профспілок ресторан
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів