Згуладзе отримала службову квартиру в центрі Києва

    26 Квiтня, 2016 16:20
    Ека Згуладзе, яка, за поширеною ЗМІ інформацією, подала у відставку, володіє державною квартирою в столиці України.

    1-й заступник глави МВС Ека Згуладзе і три члени її сім'ї володіють державною квартирою в центрі Києва.

    Про це на своїй сторінці в Facebook заявив колишній 1-й заступник прокурора Печерського району Києва, пізніше люстрований з посади прокурора Приморського району Одеси Олександр Кузьменко, повідомляє "Прокурорська правда".

    Наголошується: Кузьменко оприлюднив розпорядження Печерської райадміністрації від 16 квітня 2016 року, згідно з яким Згуладзе було виділено трикімнатну службову квартиру площею 112,1 кв.м у Печерському районі Києва за адресою: вулиця Євгена Коновальця (раніше – Щорса – ред.), 44а, в якій, окрім самої Згуладзе, були прописані її батько, мати та рідний брат.    Разом з тим підкреслюється, що ця квартира була включена до переліку службового житла МВС – розпорядженням Печерської РДА №571 від 17 грудня 2015 року.

    Як відомо, 19 квітня ЗМІ, посилаючись на джерела в правоохоронних органах, поширили інформацію про те, що Ека Згуладзе через особисті обставини написала заяву про звільнення і планує покинути Україну. Однак радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що насправді "Згуладзе перебуває у відпустці, з якої планує вийти 29 квітня". Цю ж інформацію підтвердив і речник МВС Артем Шевченко.

    Водночас помічник Згуладзе у МВС Анастасія Франк на своїй сторінці у Facebook заявила, що "офіційної заяви про звільнення Згуладзе у міністерстві немає", проте визнала, що "формат роботи таки зміниться".

    Крім того, близькі до відомства джерела "Української правди", заявили, що Згуладзе все ж планувала подати у відставку, однак наразі не відомо, чи зробила вона це.

    Теги: МВС Київ Ека Згуладзе поліція нерухомість печерський суд
    ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
    Коментарі
    1000 символів лишилося
    ТОП МАТЕРІАЛІВ      Архів