Наказ штурмувати Іловайськ давало армійське командування - Бутусов

  27 Серпня, 2015 15:10
  Журналіст і свідок подій спростував заяви військового командування, що вони нібито не відповідають за штурм Іловайська.
  Українські бійці ведуть мінометний обстріл позицій сепаратистів під час штурму Іловайська
  Фото: telekritika.ua
  Українські бійці ведуть мінометний обстріл позицій сепаратистів під час штурму Іловайська

  Заяви військового командування про те, що вони не несуть відповідальності за штурм Іловайська, можна заперечити документами.

  Про це журналістам розповів свідок подій та журналіст Юрій Бутусов, передає кореспондент UA1.

  "Цей документ (бойове розпорядження  - Ред.) повністю спростовує всі заяви начальника Головного штабу, командувача Антитерористичної операції Віктора Муженка про те, що бойові дії, наступ на Іловайськ були сплановані виключно Семеном Семенченком, некерованими добровольцями, які самі пішли в бій, потрапили там в оточення і просили їх звільнити. Насправді наказ штурмувати Іловайськ давало армійське командування. Впевнений, якщо є розпорядження затверджене керівником сектора, то є розпорядження командування АТО. Тепер його можна встановити", - розповів Бутусов.

  Він додав, що "Іловайська операція ставилась воєнним командуванням і завдання ставилось спочатку не добровольчим частинам, а армійським. І тільки після того, як армія не змогла виконати це завдання через сильний спротив противника, було розпорядження командувача АТО від 11 серпня, де він наказував силам Нацгвардії зачистити Іловайськ".

  Теги : АТО Віктор Муженко іловайськ Юрій Бутусов штурм
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів