"Нафтогаз" засекретив нову зарплату Коболєва

  5 Квiтня, 2019 18:13
  Дані про розмір зарплатні та винагород глави НАКу віднесли до конфіденційних.

  НАК "Нафтогаз України" відмовилася надати копію нового контракту глави правління компанії Андрія Коболєва, посилаючись на конфіденційність інформації та наявність персональних даних у документі.

  Про це передають Українські Новини з посиланням на відповідь "Нафтогазу".

  Так, відмовляючи у наданні інформації, що міститься в укладеному в березні 2019 року контракті Коболєва, "Нафтогаз" послався на ст. 6 та 7 закону "Про доступ до публічної інформації".

  Стосовно ж даних про розмір винагороди глави правління у компанії заявили, що це є інформацією про фізичну особу (персональними даними про неї) у значенні рішення Конституційного Суду України від 20.01.12 №2-рп/2012, ст. 302 Цивільного кодексу України та ч. 5 ст. 6 закону "Про захист персональних даних".

  Тому, зазначається у відповіді, така інформація може бути поширена тільки за згодою особи, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

  Водночас "Нафтогаз" визнав, що може бути прирівняний до розпорядників інформації, що "становить суспільний інтерес". Однак НАК вважає єдино можливим задоволення такого інтересу лише одночасно з публікацією річної фінансової звітності компанії.

  Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляв, що новий контракт із правлінням НАК "Нафтогаз України" і його головою Андрієм Коболєвим містить чіткі завдання та вимоги і виключає будь-які захмарні виплати.

  Теги : Нафтогаз контракт Андрій Коболєв зарплата
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів