Нацрада знову не переоформила регіональні ліцензії "112 Україна"

  17 Червня, 2016 13:22
  Компанії отримали своє право вести мовлення на конкурсі в регіональному мультиплексі МХ-5, і немає підстав переоформляти ліцензії - Нацрада.

  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вкотре відмовила в переоформленні ліцензій п'яти регіональним компаніям - "Аріадна ТВ", "Лідер ТВ", "Партнер ТВ", "ТВ Вибір", "Новий формат ТВ".

  Про це повідомляється на офіційному сайті Нацради.

  Як відомо, всі ці канали ведуть трансляції з логотипом "112 Україна".

  Національна рада обгрунтовує таку позицію тим, що компанії отримали своє право вести мовлення на конкурсі в регіональному мультиплексі МХ-5, і немає підстав переоформляти ліцензії на мовлення в єдиній загальнонаціональній мережі "112 Україна".

  У повідомленні наголошується, що представники каналів традиційно відмовилися приймати запрошення на засідання і на розгляд питання не з'явились.

  У даний час в суд подано 37 позовів у зв'язку з відмовою регулятора переоформляти програмні концепції регіональним компаніям.

  Окружний адміністративний суд та Київський апеляційний адміністративний суд визнали рішення Нацради правомірним і таким, що відповідає вимогам законодавства.

  Теги : Нацрада телеканал 112 ліцензія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів