Нацполіція тисне на благодійні організації

  11 Жовтня, 2017 16:03
  Активісти пояснюють утиски своїми намаганнями добитися реформування системи держзакупівель ліків.

  Благодійний фонд "Пацієнти України" заявляє, що слідчі Головного управління Нацполіції за узгодженням із ГПУ розпочали вилучення документів фонду в рамках розслідування у справі про розтрату грантових коштів.

  Про це передають "Українські новини"

  Крім того, поліцейські почали вилучення документів у "Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська мережа людей, що живуть із ВІЛ/СНІДом" для проведення позапланових податкових перевірок і ревізій, а також судово-економічної й судово-почеркознавчої експертиз.

  У фонді заявляють, що Нацполіція і Генпрокуратура обвинувачують керівництво організацій у привласненні коштів Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією.

  "Ми розцінюємо такі кроки правоохоронців виключно як тиск на пацієнтські антикорупційні організації. Наші організації постійно проходять аудит, а на сайтах у відкритому доступі є вся фінансова звітність організації. Нас підтримують найбільші міжнародні організації, тому відкриття кримінальних проваджень проти нас – це неприкрита спроба залякати й паралізувати роботу наших організацій", – заявляє виконавчий директор БФ "Пацієнти України" Ольга Стефанишина.

  Активісти пояснюють утиски з боку Національної поліції тим, що пацієнтські організації займалися просуванням реформ державних закупівель ліків і передачі цієї функції міжнародним організаціям. 

  Раніше повідомлялося, що глава Національної поліції України Сергій Князєв заявив про намір закупити для поліцейських нову уніформу та сучасне озброєння. 

  Теги : МВС поліцейські національна поліція благодійна організація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів