Начальника потягу позбавили премії за шансон Круга

  29 Грудня, 2015 15:56
  Хіт "Золотые купола" не сподобався відомому композиторові, який їхав у потязі.
  Через скаргу на пісню Михайла Круга, яка лунала з динаміків пасажирського поїзда рейсу Київ-Ковель, начальника потягу залишили без премії.

  Про це повідомляють волинські ЗМІ.

  Скаргу на пісню "Золотые купола" написав український композитор і директор радіо "Промінь" Роман Коляда, який повертався з концерту у Луцьку до столиці.

  Коляді не сподобався "хіт" легенди російського шансону Михайла Круга.

  Коляда написав скаргу на дії провідників потягу на сайті "Укрзалізниці". У ній він запитав, "яким чином стає можливим у час, коли "русскій мір" топче українську землю чоботами своїх найманців, що людям у поїзді, у тому числі військовим, пропонують (а фактично нав'язують) слухати один з найнизькопробніших зразків "культури" того самого "міра"? 

  Також він уїдливо запитав керівництво залізниці, чи сплачене роялті, та у якому розмірі, виконавцю пісні "Золотые купола"? (у даному випадку – власникам авторських прав на твори Михайла Круга). 

  Днями музикант отримав офіційну відповідь керівництва "Укрзалізниці". Згідно з відповіддю, начальника потягу за увімкнення російського шансону, який не входить у записані централізовано у студії звукозапису "УЗ" збірники, позбавили премії за грудень. 

  Теги : укрзалізниця музика Русский мир
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів