Начальник поліції охорони Будник живе в розкішному будинку за сотні тисяч доларів

  23 Серпня, 2017 13:30
  Причетний до захоплення Житомирської кондитерської фабрики правоохоронець заявив, що гроші на свій розкішний будинок просто знайшов.

  Начальник поліції охорони Сергій Будник, затриманий правоохоронцями на отриманні 96-тисячного хабара та причетний до рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики, живе у розкішному будинку, загальною площею в понад 500 м2, та заявляє, що звів його на гроші, які просто знайшов.

  Про це нагадує "АвтоМайдан" – "Свого часу ми завітали додому до пана Будника, щоб відзняти дроном його будинок на більш ніж 500м² в Києво-Святошинському районі. Це сталося в грудні минулого року. Тоді на наше питання "Звідки гроші?" на такий маєток взялися у людини, яка практично все своє життя пропрацювала на державних посадах у правоохоронних органах, Сергій Будник відповів, що "знайшов". Хоча потім він пригадав, що мав заробітну плату 1-2 тис. доларів, з якої і звів свій будинок, що коштує сотні тисяч доларів. Ну і взагалі він "працює з 17 років".  Нагадаємо, Будник причетний до низки незаконних дій – приховав "царські" статки від електронного декларування, покриває своїх підлеглих, які напали на журналіста UA1, та погрожував розправою головному редакторові інформагентства "ІБ "Сек'юріті Юей" Олександру Краснопьорову за викривальні публікації щодо його корупції.

  Теги : Автомайдан поліція охорони Сергій Будник
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів