Начальник ГУ юстиції, пособник рейдерських атак на кондфабрику "ЖЛ", – протеже Пашинського

  30 Грудня, 2015 08:45
  Нардеп Пашинський, використовуючи службове становище, призначав "своїх" людей на потрібні посади в держустановах Житомирщини.

  Призначення у червні 2015 року нового начальника Головного управління юстиції в Житомирській області Олега Горая відбувалося за безпосереднього лобіювання з боку народного депутата Сергія Пашинського, якому потрібна була "своя" людина на цій посаді для реалізації схеми рейдерського захоплення житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ".

  Таку інформацію UA1 отримав під час журналістського розслідування.

  Зокрема, ще в лютому Пашинський підписав листа від депутатів Житомирської області, адресованого міністру юстиції Павлу Петренку, з проханням призначити очільником управління юстиції на Житомирщині Олега Горая (член ВО «Батьківщина»).

   

  Також під листом підписались, зокрема, депутати "Народного фронту" Павло Дзюблик та Максим Кривенко.

  А вже у листопаді саме Горай віддав наказ своєму підлеглому, державному реєстратору Житомирського міського управління юстиції В’ячеславу Лоханчуку ліквідувати ТДВ "ЖЛ" шляхом незаконного видалення підприємства з Реєстру юридичних осіб. Наразі Лоханчука розшукують правоохоронні органи.

  Нагадаємо, житомирська кондитерська фабрика "ЖЛ" вже понад місяць зазнає рейдерських атак, ініціатором та замовником яких керівництво підприємства називає народного депутата Сергія Пашинського.

  Заручившись підтримкою міністра юстиції Павла Петренка, Пашинський ще в березні 2015-го почав реалізацію схеми рейдерського захоплення "ЖЛ". Підприємство було незаконно виключено з Державного реєстру юридичних осіб, що стало причиною блокування його роботи.

  Теги : Мін’юст Павло Петренко Батьківщина сергій пашинський реєстр Народний Фронт рейдерське захоплення «ЖЛ» Олег Горай
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів